آرایش صورت|بهترین آرایش صورت برای افرادی که صورت گرد دارند

آرایش صورت|بهترین آرایش صورت برای افرادی که صورت گرد دارند

آرایش صورت|بهترین آرایش صورت برای افرادی که صورت گرد دارند

صورت افراد حالت های مختلفی دارد برخی از صورت ها لاغر و کشیده و برخی دیگر گرد و دایره ای شکل هستند. در این مطلب ما نحوه آرایش کردن صورت های گرد و دایره ای برای داشتن چهرهای زیبا با صورتی بیضی شکل و طبیعی را به شما آموزش خواهیم داد.

قبل از بیان هر مساله ای باید تاکید کرد که استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت و مرغوب مساله ای بسیار مهم است که برای حفظ سلامت و شادابی پوست خود حتما باید رعایت کنید.

گام اول

ابتدا باید توجه داشته باشید که برای اینکه فرم صورت شما لاغرتر و بیضوی به نظر برسد باید ابروهایی زاویه دار و روبه بالا داشته باشید پس ابتدا ابروها را به سمت بالا و منحی شکل و با زاویه مرتب کنید. این کار باعث می شود که صورت گرد شما کشیده و بیضی شکل دیده شود.

گام دوم

در مرحله بعد شما باید پوست صورت خود را برای آرایش صورت آماده کنید. صورت خود را با آب و صابون بشویید و یا با لوسیون های پاک کننده صورت کاملا تمیز کنید. بهتر است برای زیرسازی پوست صورت از یک کرم مرطوب کننده صورت و یا کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. پس از اینکه به طور کامل جذب پوست شد کرم پودر مناسب با رنگ پوست خود را انتخاب و استفاده کنید بهتر است برای صورت های گرد از رنگ های هلویی با توجه به روشنی و تیرگی رنگ پوست صورت استفاده شود این رنگ از کرم پودرها به دلیل داشتن ضمینه صورتی رنگ گردی صورت را خنثی میکنند. توجه داشته باشید که برای آرایش صورت های گرد برخلاف آرایش صورت های لاغر و کشیده، هرگز نباید از کرم پودرهایی با رنگ های خیلی روشن استفاده کرد.

آرایش صورت کرم پودر الیزکیتا کرم پودر میس استار

گاه سوم

مرحله بعدی برای آرایش صورت های گرد کشیدن خط چشم است. افرادی که به کشیدن خط چشم علاقه دارند باید حتما به نوع چشم خود دقت داشته باشند، مساله بسیار مهم این است که برای چشمان ریز و نه چندان درشت خط چشم باید کشیده تر ئ به سمت بالا باشد، توجه داشته باشید که هر چه خط چشم کشیده تر باشد بهتر است.

بر خلاف این گونه چشم ها برای چشمان خیلی درشت بهتر است بجای کشیدن خط چشم فقط از ریمل استفاده شود که این کار را هم برای مژه های بالا و هم پایین انجام دهید.

آرایش صورت کشیدن خط چشم الیزکیتا میس استار

گام چهارم

مرحله بعدی برای آرایش سایه زدن است. برای آرایش صورت های گرد و چشمان درشت سعی کنید از سایه های تیره و از خانواده رنگ های دودی و خاکستری استفاده کنید. سایه را به صورت کشیده و به سمت بالا بزنید. اگر شما دوست داشتید که از رنگ های روشن استفاده کنید تا متناسب با رنگ لباستان باشد، حتما برای زیر سازی از رنگ های تیره استفاده کنید و روی آن سایه های روشن و براق بزنید این گونه چشمانی با جلوه و جذابیت بیشتری خواهید داشت.

گام پنجم

مرحله بعدی رژگونه زدن است. توجه داشته باشید که رژگونه می تواند رکن اصلی آرایش صورت باشد. دقت کنید که برای زدن رژگونه با براش رژگونه را روی برآمدگی گونه از قسمت پایینی به بالا بکشید به طوری که تا نزدیکی چشم ها کشیده شود حتما به صورت دورانی این کار را انجام دهید برای اینکه گونه ها برجسته تر و براق به نظر برسند از رژگونه تراکوتا استفاده کنید.

آرایش صورت رژگونه تراکوتا الیزکیتا میس استار

گام ششم

گام بعد زدن رژلب است. برای صورت های گرد برای اینکه پهن بودن صورت خنثی شود و صورت شما ظریف تر و کشیده تر به نظر برسد بهتر است از رنگ های گرم و پر رنگ (تیره) استفاده کنید.

آرایش صورت رژلب زدن الیزکیتا میس استار

گام هفتم

مرحله آخر بست موهاست. برای صورت های گرد بهتر است موها بالا بسته شود به عنوان مثال به صورت دم اسبی بسته شود تا صورت کشیده تر به نظر برسد. موها را از دو طرف سمت گوش ها و وسط سر محکم به سمت بالا بکشید.

اگر پیشانی کوتاهی دارید موها به سمت بالا کشیده شود و اگر پیشانی بلندی دارید موها را روی پیشانی به یک سمت قرار دهید.

افرادی که صورت گرد و دایره ای شکل و پیشانی کوتاه دارند از چتری زدن موهای جلوی سر پرهیز کنند چرا که موی چتری باعث میشود تا گرد بودن صورت بیشتر شود.

همچنین باید بیان کرد که مناسب ترین و بهترین مدل مو برای صورت های گرد و دایره ای شکل مدل های مصری چه ساده و چه مدل های فانتزی است. البته باید اشاره کنیم که باز کردن فرق وسط هم میتواند مدل موی مناسبی برای صورت های گرد و دایره ای شکل باشد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها